Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowej Soli
Logo: epuap Logo: BIP

Aktualności

Przeprowadzenie szkolenia dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej niezawodowej, zawodowej oraz pogotowia rodzinnego

Przeprowadzenie szkolenia dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej niezawodowej, zawodowej oraz pogotowia rodzinnego
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowej Soli zaprasza do składania ofert na wykonanie usługi
przeprowadzenie szkolenia dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej niezawodowej, zawodowej oraz pogotowia rodzinnego.
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej niezawodowej, zawodowej oraz pogotowia rodzinnego, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 6 listopada 2023 roku w sprawie szkoleń dla kandydatów do sprawowania pieczy zastępczej (Dz. U. z 2023 r. poz. 2452) w okresie od sierpnia do października 2024 r.
Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy dostarczyć do Zamawiającego,  tj. do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie ul. Staszica 1A, 67-100 Nowa Sól, pokój nr 2 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: pcpr@powiat-nowosolski.pl, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 lipca 2024 r.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki