Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowej Soli
Logo: epuap Logo: BIP

Aktualności

BEZPŁATNE WSPARCIE DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH ZABURZEŃ LĘKOWYCH

                                  BEZPŁATNE WSPARCIE DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH ZABURZEŃ LĘKOWYCH
 
          Stowarzyszenie ANIMO działające na rzecz osób doświadczających zaburzeń lękowych takich jak nerwica, ataki paniki, wszelkie fobie jak agorafobia czy fobia społeczna, uruchomiło telefon wsparcia dla osób nimi dotkniętych.
 
Telefon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 18:00 – 22:00, a rozmowy prowadzą psycholożki i psycholodzy, którzy posiadają wiedzę i umiejętności, aby rzetelnie wesprzeć, wysłuchać, poinformować i doradzać osobom doświadczającym lęku. Telefon prowadzą profesjonaliści.
 
Dzwoniąc pod numer (22) 270 11 65 (opłata wg operatora) można całkowicie anonimowo otrzymać bezpłatne wsparcie i porady psychologa w kwestiach dotyczących diagnozy, leczenia oraz radzenia sobie z trudnymi stanami, objawami i doświadczeniami charakterystycznymi dla przebiegu szeroko pojętych zaburzeń lękowych.
 
Dla tych, którzy wahają się przed kontaktem telefonicznym dostępny jest również
e-mail: 
psycholog@stowarzyszenieanimo.pl gdzie można uzyskać wsparcie psychologa 
w formie pisemnej.
 
Więcej o działaniach i formach wsparcia oferowanych przez Stowarzyszenie Animo, a także o przyszłych projektach, można dowiedzieć się na stronie internetowej: https://stowarzyszenieanimo.pl/ oraz na Fanpage'u na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/StowarzyszenieAnimo/

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją